|
A co zrobił, jaki jest ostatecznie brutalny bilans? Rozegralismy połowę spotkań i mamy 4 punkty przewagi nad ostatnim Ruchem. Po podzialce byloby 2, czyli jeden mecz. No iście cudotworca z tym skladem.
Dlaczego po nim jechać? Bo byl szmatą (co do tego chyba my zgodność) i jak widać nic się nie zmieniło.
|