Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12661
Stary 10.11.2016, 16:26
To zależy gdzie. W Kielcach często wypuszczają wszystkie auta z autokarami i ciężko jest się urwać, dopiero zazwyczaj gdzieś za Kielcami można odjechać w bok. Ale np. w Niecieczy/Bielsku/Gliwicach normalnie parkujesz gdzie chcesz, podchodzisz do sektora gościa, a po meczu wychodzisz i odjeżdzasz.
Odpowiedz cytując