|
To zależy gdzie. W Kielcach często wypuszczają wszystkie auta z autokarami i ciężko jest się urwać, dopiero zazwyczaj gdzieś za Kielcami można odjechać w bok. Ale np. w Niecieczy/Bielsku/Gliwicach normalnie parkujesz gdzie chcesz, podchodzisz do sektora gościa, a po meczu wychodzisz i odjeżdzasz.
|