Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1223
Stary 10.11.2016, 16:25
Nie rozumiem jak można jechać po Wdowczyku, nie znając tak naprawdę sytuacji. Nie wiemy czy poszło o kasę, ale z tych artukułów w przeglądzie i GK wychodzi na to że nie. Chwała mu za to, że odszedł teraz, a nie wtedy gdy byliśmy w czarnej dupie.
Mimo, że nie byłem zwolennikiem jego zatrudnienia to dziękuje mu za to co zrobił. Powodzenia w dalszej pracy.
Odpowiedz cytując