Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 10.11.2016, 15:20
Rzecznik Wisly twierdzi, ze 3-miesieczne zaleglosci to bzdura, to teraz wystarczy pokazac kwity i tyle.

przeciez wszystko jest na papierze jak i kiedy mial placone.


Sam Wdowczyk juz udzielil komentarzu dla mediow.. z ktorego jasno wynika, ze nie chodzi o pieniadze.
Odpowiedz cytując