|
Rzecznik Wisly twierdzi, ze 3-miesieczne zaleglosci to bzdura, to teraz wystarczy pokazac kwity i tyle.
przeciez wszystko jest na papierze jak i kiedy mial placone.
Sam Wdowczyk juz udzielil komentarzu dla mediow.. z ktorego jasno wynika, ze nie chodzi o pieniadze.
|