Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 10.11.2016, 15:12
rozarian napisał(a):Wyświetl post
. Żal tylko, że to on się wypina na Wisłę, .
Żal tez ,że w drugą stronę tez było wypięcie ,ale przecież po co to roztrząsać....
Jakby ktoś pomyślał,to może by nie doszło do takiej sytuacji,a tak następny strzał w kolano,kiedy drugie zaczęło się już goić po poprzednim....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 10.11.2016 o godz. 15:14.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując