rozarian napisał(a):

|
. Żal tylko, że to on się wypina na Wisłę, .
|
Żal tez ,że w drugą stronę tez było wypięcie ,ale przecież po co to roztrząsać....
Jakby ktoś pomyślał,to może by nie doszło do takiej sytuacji,a tak następny strzał w kolano,kiedy drugie zaczęło się już goić po poprzednim....