|
Dziś jest 10. wiec jeśli miał mieć płacone do 10. to może jeszcze zdążą xD
A tak na serio to jeśli mu nie płacili przez 3 miechy po tych zwycięstwach i remisach to ewidentnie jest to wina zarządu i pani prezes. Natomiast jeśli jest to związane z jakimiś dawnymi zaległościami to ewidentnie znalazł lepszą robotę za lepszą kasę i ucieka z pola minowego
|