Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 10.11.2016, 13:22
Dziś jest 10. wiec jeśli miał mieć płacone do 10. to może jeszcze zdążą xD
A tak na serio to jeśli mu nie płacili przez 3 miechy po tych zwycięstwach i remisach to ewidentnie jest to wina zarządu i pani prezes. Natomiast jeśli jest to związane z jakimiś dawnymi zaległościami to ewidentnie znalazł lepszą robotę za lepszą kasę i ucieka z pola minowego
Odpowiedz cytując