Gercu napisał(a):

|
Ale że co? Za darmo ma pracować? Czemu nie masz pretencji do kłamców z zarządu, którzy zapewniali, że zaległości już nie ma?
|
Jeśli zarząd kłamał - to jest to pierwsze pytanie do dziennikarza na jakiejś konferencji
Mnie wkuriwa to że jak mógł odejśc, i niektorzy oczekiwali nawet by odszedł to powiedział : Chuja! Nie rozwiaze kontraktu, bo nie dostane zaległej kasy. I teraz, gdy prawie juz wyprowadził klub na prostą, gdzie widac ze moze pracować dłużej niż pół roku robi takie cos? no ....a, nie wierze.