Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 10.11.2016, 12:26
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Ale że co? Za darmo ma pracować? Czemu nie masz pretencji do kłamców z zarządu, którzy zapewniali, że zaległości już nie ma?
Jeśli zarząd kłamał - to jest to pierwsze pytanie do dziennikarza na jakiejś konferencji

Mnie wkuriwa to że jak mógł odejśc, i niektorzy oczekiwali nawet by odszedł to powiedział : Chuja! Nie rozwiaze kontraktu, bo nie dostane zaległej kasy. I teraz, gdy prawie juz wyprowadził klub na prostą, gdzie widac ze moze pracować dłużej niż pół roku robi takie cos? no ....a, nie wierze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując