Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 10.11.2016, 12:24
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Ale że co? Za darmo ma pracować? Czemu nie masz pretencji do kłamców z zarządu, którzy zapewniali, że zaległości już nie ma?
Dokładnie. Nie wierzę, że od tak by odszedł, gdyby mu hajs na czas przelewali. No chyba, że ma zapewnioną jakąś zajebiście ciepłą posadę. Znając jednak realia - klub miał wobec niego długi, a nikt za darmo pracować nie będzie. Mimo, że byłem anty przy jego zatrudnianiu, to dziękuję trenerowi za to co zrobił, bo graliśmy fajną piłkę. Rozstanie ewidentnie z winy klubu, a tymi "oświadczeniami" Wisły na głównej można już bibliotekę zapełniać, dział 'science-fiction'.
Odpowiedz cytując