Gercu napisał(a):

|
Ale że co? Za darmo ma pracować? Czemu nie masz pretencji do kłamców z zarządu, którzy zapewniali, że zaległości już nie ma?
|
Dokładnie. Nie wierzę, że od tak by odszedł, gdyby mu hajs na czas przelewali. No chyba, że ma zapewnioną jakąś zajebiście ciepłą posadę. Znając jednak realia - klub miał wobec niego długi, a nikt za darmo pracować nie będzie. Mimo, że byłem anty przy jego zatrudnianiu, to dziękuję trenerowi za to co zrobił, bo graliśmy fajną piłkę. Rozstanie ewidentnie z winy klubu, a tymi "oświadczeniami" Wisły na głównej można już bibliotekę zapełniać, dział 'science-fiction'.