szprotson napisał(a):

w tym momencie trener DW stracił u mnie wszystko co wypracował od kiedy zasiadł za sterami klubu.
Zgiń zgnij frajerze.
(jeśli to prawda co jest na głownej)
|
Ale że co? Za darmo ma pracować? Czemu nie masz pretencji do kłamców z zarządu, którzy zapewniali, że zaległości już nie ma?