Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 10.11.2016, 12:22
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w tym momencie trener DW stracił u mnie wszystko co wypracował od kiedy zasiadł za sterami klubu.

Zgiń zgnij frajerze.
(jeśli to prawda co jest na głownej)
Ale że co? Za darmo ma pracować? Czemu nie masz pretencji do kłamców z zarządu, którzy zapewniali, że zaległości już nie ma?
Odpowiedz cytując