|
Temat "kumatszym być" w dziale ABG jest zamknięty, więc piszę tutaj:
Mam pytanie dotyczące meczów wyjazdowych bez zorganizowanego transportu. Czy w takiej sytuacji, mając kupiony bilet na sektor gości, można sobie ot tak samemu podejść pod bramki i wejść na stadion, jak posiadacz "normalnego" biletu? Wybaczcie jeśli pytanie zabrzmi głupio, byłem ledwie na kilku wyjazdach i zawsze z transportem zorganizowanym. Z góry dzięki
|