Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12659
Stary 10.11.2016, 12:04
Temat "kumatszym być" w dziale ABG jest zamknięty, więc piszę tutaj:

Mam pytanie dotyczące meczów wyjazdowych bez zorganizowanego transportu. Czy w takiej sytuacji, mając kupiony bilet na sektor gości, można sobie ot tak samemu podejść pod bramki i wejść na stadion, jak posiadacz "normalnego" biletu? Wybaczcie jeśli pytanie zabrzmi głupio, byłem ledwie na kilku wyjazdach i zawsze z transportem zorganizowanym. Z góry dzięki
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując