JESLI robi kolosalna roznice , JESLI ja trafie 6 w totka to polowe oddam na Wisle .....tylko ze ja nie gram w totka i na tym sie sprawa zamyka ..... dla wszystkich przeciwnikow Kity : zeby ten czlowiek choc 1/4 tego co wsadzil w jakis tam Nantes - wsadzil w Wisle .... ale komornik Cupial nawet nie chcial z nim rozmiawiac , natomiast sprzedal klub byle komu, golodupcowi, celebrycie i zwyklemu biedakowi ....i wy jeszcze narzekacie .....a potem idiotyzmy ze to nie on tylko corka ....kkuurr.....a czy Wy naprawde jestescie az tak slepi


jesli w tym roku sie utrzymamy to zobaczymy co bedzie w kolejnym .....sponsora jak nie bylo tak nie ma , wasza megaleniwa primadonna Sticzek i jakis inny Mierzejewski juz sie grzeja do gry w Wisle ....itp ...itd ....ludzie zejdzcie wkoncu na ziemie