Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35529
Stary 09.11.2016, 22:43
Amerykanie mieli koszmarny wybór, demokraci przy kandydaturze Trumpa powinni byli wygrać te wybory w cuglach, ale podobnie jak u nas rok temu - wewnętrzna degrengolada w partii doprowadziła ich do klęski jak PO w Polsce. Czy Trump będzie dobrym prezydentem? Wątpię. Ale życzę światu, żeby nie odjebał jakiejś maniany, bo już kij z samymi USA, ale napięta sytuacja która generalnie ma miejsce od kilku dobrych lat w pewnych obszarach, przy niemądrej polityce zagranicznej USA, może doprowadzić do grubego .......nięcia.
Pamiętajmy, że następni w kolejce do fundamentalnych zmian są główni gracze Europy czyli Francja i Niemcy.