South napisał(a):

Chciałem zwrócić uwagę aby niektórzy bardziej ważyli swoje słowa bo ostatnio Boguski był tu wyzywany od cweli itd. jakby chujowo nie grał to należy się minimum szacunku dla piłkarzy Wisły
|
Z tą drobną różnicą, że Boguski w ekstraklasie gra od 10 lat i w tym czasie miewał nie tylko mecze bardzo dobre, ale i całe okresy, w których stanowił jeden z filarów drużyny. Uryga ma na koncie 81 (!) meczy ekstraklasowych, z czego większość przez 90 minut, w czasie których nie pokazał zupełnie nic i często zawalał bramki i całe mecze. Nie da się zauważyć żadnej poprawy w jego grze. Facet ma już prawie 23 lata i szanse na to, że będzie grał lepiej są bardzo małe. On się nie nadaje do ekstraklasy. Najlepiej dla niego i dla Wisły byłoby się rozstać. Niech pogra w 1 lidze i awansuje z jakimś słabszym klubem do ekstraklasy, może będzie mieć swoje 5 minut jak rzesze piłkarzy, którzy grali w ostatnich latach. Wyżej tego nie podskoczy.