Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 09.11.2016, 21:54
South napisał(a):Wyświetl post

Chciałem zwrócić uwagę aby niektórzy bardziej ważyli swoje słowa bo ostatnio Boguski był tu wyzywany od cweli itd. jakby chujowo nie grał to należy się minimum szacunku dla piłkarzy Wisły
Z tą drobną różnicą, że Boguski w ekstraklasie gra od 10 lat i w tym czasie miewał nie tylko mecze bardzo dobre, ale i całe okresy, w których stanowił jeden z filarów drużyny. Uryga ma na koncie 81 (!) meczy ekstraklasowych, z czego większość przez 90 minut, w czasie których nie pokazał zupełnie nic i często zawalał bramki i całe mecze. Nie da się zauważyć żadnej poprawy w jego grze. Facet ma już prawie 23 lata i szanse na to, że będzie grał lepiej są bardzo małe. On się nie nadaje do ekstraklasy. Najlepiej dla niego i dla Wisły byłoby się rozstać. Niech pogra w 1 lidze i awansuje z jakimś słabszym klubem do ekstraklasy, może będzie mieć swoje 5 minut jak rzesze piłkarzy, którzy grali w ostatnich latach. Wyżej tego nie podskoczy.
Odpowiedz cytując