|
druga bramkę łecznej to dał sędzia gwizdając karny z kosmosu, pierwszą bramkę zawalił Mąka który nawet nie wyskoczył do piłki.
Chciałem zwrócić uwagę aby niektórzy bardziej ważyli swoje słowa bo ostatnio Boguski był tu wyzywany od cweli itd. jakby chujowo nie grał to należy się minimum szacunku dla piłkarzy Wisły
Ostatnio edytowane przez South : 09.11.2016 o godz. 20:07.
|