Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 09.11.2016, 20:05
druga bramkę łecznej to dał sędzia gwizdając karny z kosmosu, pierwszą bramkę zawalił Mąka który nawet nie wyskoczył do piłki.

Chciałem zwrócić uwagę aby niektórzy bardziej ważyli swoje słowa bo ostatnio Boguski był tu wyzywany od cweli itd. jakby chujowo nie grał to należy się minimum szacunku dla piłkarzy Wisły
Ostatnio edytowane przez South : 09.11.2016 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując