Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11712
Stary 09.11.2016, 17:52
,,Jeśli uczynimy z Wisły potęgę to raczej nie będziemy chcieli się nią dzielić"-słowa Pani prezes, zapytanej o możliwość sprzedaży części udziałów.
Odpowiedz cytując