Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
Od: 06.2015
Offline
#
11711
09.11.2016, 17:26
Gdyby obecnemu zarządowi udało się wyprowadzić Wisłę z zadłużenia, to TS nawet nie pomyśli o sprzedaży, bo po co sprzedawać spółkę przynoszącą dochody?
rafaello56
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaello56
Znajdź inne posty napisane przez rafaello56