Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11710
Stary 09.11.2016, 17:15
Zawsze jest takie ryzyko....
Natomiast patrząc na pracę obecnego Zarządu, odnoszę wrażenie, że Wisła może stać się za chwilę dosyć smakowitym kąskiem dla inwestora ( zwłaszcza, jak wyjdzie z większości długów ).
Więc dlaczego nie Kita, który łyknął profesjonalnego futbolu ( w odróżnieniu od poprzedników - nie mówię o TS ) ?
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując