BlurgH należy zadać sobie pytanie dlaczego kibice go tak nienawidzą? On zdaje się wypowiadał się kiedyś , że do klubu jak awansował do 1 ligi już nie dokłada to sobie sam pomyśl czy p. Kita to dobra opcja dla klubu do którego zawsze będzie trzeba dokładać. Ten Pan wydaje się być takim cwaniaczkiem który w piłkę wszedł by napompować własne kieszenie, ale mogę się mylić...