|
Dać Alanowi nauczyciela korepetycje z gimnastyki, techniki piłkarskiej oraz 2-3 sesje z psychologiem i zobaczycie, że jeszcze będziemy z niego dumni !
A na poważnie - po cichu liczę, że w wieku 22 lat w końcu zacznie pokazywać formę, na jaką liczyło od dawna mnóstwo ludzi - zarówno w klubie, jak i na tym forum.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|