Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.11.2016, 20:43
Cieszy wynik tego meczu, gra już mniej. W defensywie najsłabszym punktem był Uryga, który powinien mieć zakaz gry na stoprze - nie umie on bowiem kompletnie ustawiać się do walki o górne piłki, nie czuje ciągle krycia strefowego, co owocuje chaosem szczególnie przy stałych fragmentach gry. Dopóki on gra,każda piłka w rejonie naszego pola karnego lecąca na wysokości powyżej jego bioder będzie pachnieć golem dla rywali.

W defensywie najpewniejsi są dziś "Gumis" i Sadlok. W przypadku tego ostatniego dostrzegł to i Nawalka, co cieszy. Radują też postępy Brleka, na które wszyscy od dawna czekamy.

Boguskiemu "skuteczny" mecz wychodzi zwykle raz na sezon, miejmy nadzieję, iż tym razem ta średnia wzrośnie. Trzeba poprawić też wykańczanie akcji - tu więcej można wymagać szczególnie od Brożka. Nie jestem pewien, czy Zachara rzeczywiście daje tej drużynie więcej niż mógłby Drzazga.

Dla odmiany Zaluska znów pokazał, że ma duże problemy z chwytem i łapaniem piłki. To cecha dyskwalifikujaca go jako sensownego bramkarza.
Ostatnio edytowane przez Markus : 08.11.2016 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując