Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19291
Stary 08.11.2016, 12:37
Nie sądzę, żeby udało nam się utrzymać Bobana i Richarda zimą w Wiśle. Zatrzymanie jednego z nich będzie dla nas sukcesem.

Co do Gordana natomiast, to ściągnięcie go do nas byłoby idealnym rozwiązaniem. Spisywał się dobrze i na środku i na lewym boku obrony, no i ta jego lewa noga... W końcu to on dograł tego zajebistego crossa do Kirma, który potem podał Boukhariemu w pamiętnych derbach.
Odpowiedz cytując