Nie sądzę, żeby udało nam się utrzymać Bobana
i Richarda zimą w Wiśle. Zatrzymanie jednego z nich będzie dla nas sukcesem.
Co do Gordana natomiast, to ściągnięcie go do nas byłoby idealnym rozwiązaniem. Spisywał się dobrze i na środku i na lewym boku obrony, no i ta jego lewa noga... W końcu to on dograł tego zajebistego crossa do Kirma, który potem podał Boukhariemu w pamiętnych derbach.
