GonzoNS napisał(a):

|
Wystarczy że wstawiłeś Mójtę ... i szkoda to czytać
|
Szkoda tracić czas na przeczytanie i odpisywanie na Twoje pierrdolamento.
Kogo wstawisz w takim układzie na lewe skrzydło? Może Cywkę do objechania?
Tak jak w Twoim przypadku lewej półkuli mózgowej, tak i w przypadku lewej flanki Wisły w Szczecinie niestety była, jest i będzie dysfunkcja.