Wyświetl pojedynczy post
pekaczech
Member
 
Od: 10.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 07.11.2016, 19:30
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy że wstawiłeś Mójtę ... i szkoda to czytać
Szkoda tracić czas na przeczytanie i odpisywanie na Twoje pierrdolamento.

Kogo wstawisz w takim układzie na lewe skrzydło? Może Cywkę do objechania?

Tak jak w Twoim przypadku lewej półkuli mózgowej, tak i w przypadku lewej flanki Wisły w Szczecinie niestety była, jest i będzie dysfunkcja.
Odpowiedz cytując