Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 07.11.2016, 17:57
szorstki napisał(a):Wyświetl post
Ojej... nie wiedziałem, że takie transfery już robimy Ale ten nasz Kross z meczu na mecz coraz lepszy.

Nie Kroos a kross. Lub cross jak kto wolii Ale za tamto podanie mogłaby się naszemu Chorwatowi taka łatka przypiąć.
Odpowiedz cytując