Wyświetl pojedynczy post
pekaczech
Member
 
Od: 10.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 07.11.2016, 17:43
Załuska - Sadlok, Guzmics, Głowa, Jovic - Mójta, Popovic, Brlek, Zachara - Ondraszek, Boguski.

Skoro Rafał zrobił się "crackiem", co strzał, to gol - dlaczego by nie ustawić go na szpicy? Po jednej (PRAWEJ) stronie z Zacharą, który ładnie mu piły dogrywał?

Wie, gdzie ma być, techniczny, 6 zmysł, spryt, inteligencja etc.

W duo jeszcze Zdenek, napastnik od tej fizycznej, siłowej strony, w dodatku jest na kogo wrzucać dośrodkowania z rożnych.

Zachara może sobie wybitnie nie radzić jako środkowy napastnik, stąd taki OPP w roli schodzącego napastnika.

Z lewej strony gorzej, ale jakby się tak dopatrzyć wymienności pozycji na linii Sadlok/Mójta i asekuracji Adama przy ofensywnych wypadach Sadloka, jego dośrodkowania ( DW nie pierwszy go ustanawia wykonawcą rzutów wolnych pośrednich) można byłoby pokombinować.

Na papierze to ma ręce i nogi, ale papier jak wiadomo przyjmie wszystko.
Ostatnio edytowane przez pekaczech : 07.11.2016 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując