|
Załuska - Sadlok, Guzmics, Głowa, Jovic - Mójta, Popovic, Brlek, Zachara - Ondraszek, Boguski.
Skoro Rafał zrobił się "crackiem", co strzał, to gol - dlaczego by nie ustawić go na szpicy? Po jednej (PRAWEJ) stronie z Zacharą, który ładnie mu piły dogrywał?
Wie, gdzie ma być, techniczny, 6 zmysł, spryt, inteligencja etc.
W duo jeszcze Zdenek, napastnik od tej fizycznej, siłowej strony, w dodatku jest na kogo wrzucać dośrodkowania z rożnych.
Zachara może sobie wybitnie nie radzić jako środkowy napastnik, stąd taki OPP w roli schodzącego napastnika.
Z lewej strony gorzej, ale jakby się tak dopatrzyć wymienności pozycji na linii Sadlok/Mójta i asekuracji Adama przy ofensywnych wypadach Sadloka, jego dośrodkowania ( DW nie pierwszy go ustanawia wykonawcą rzutów wolnych pośrednich) można byłoby pokombinować.
Na papierze to ma ręce i nogi, ale papier jak wiadomo przyjmie wszystko.
Ostatnio edytowane przez pekaczech : 07.11.2016 o godz. 17:49.
|