Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 07.11.2016, 14:47
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Kross w końcówce spotkania to był majstersztyk. Dużo walczył, skutecznie, bardzo rozsądnie rozrzucał piłki. Oby rzeczywiście był to efekt jego przełamania i chłopak z każdym meczem zacznie grać lepiej.
Ojej... nie wiedziałem, że takie transfery już robimy Ale ten nasz Kross z meczu na mecz coraz lepszy.

2:0 to jednak naprawdę niebezpieczny wynik.
Zachara to nie napastnik. Jak i Jakubik to nie sędzia.
Za to może Uryga będzie przyzwoity stoper.
No i nasze żądło, killer pola karnego, jedyny prawdziwy rekin na stadionie - RB9 ! Niech mu zostanie chociaż pół tej dyspozycji na następne mecze i skończą się płacze o drugie skrzydło.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując