Prezydentowa napisał(a):

|
Kross w końcówce spotkania to był majstersztyk. Dużo walczył, skutecznie, bardzo rozsądnie rozrzucał piłki. Oby rzeczywiście był to efekt jego przełamania i chłopak z każdym meczem zacznie grać lepiej.
|
Ojej... nie wiedziałem, że takie transfery już robimy

Ale ten nasz Kross z meczu na mecz coraz lepszy.
2:0 to jednak naprawdę niebezpieczny wynik.
Zachara to nie napastnik. Jak i Jakubik to nie sędzia.
Za to może Uryga będzie przyzwoity stoper.
No i nasze żądło, killer pola karnego, jedyny prawdziwy rekin na stadionie - RB9 ! Niech mu zostanie chociaż pół tej dyspozycji na następne mecze i skończą się płacze o drugie skrzydło.