1. Rafał Boguski - killer

Mogę tylko przeprosić za hejty, którymi Dziekiego obdarzałem podczas wcześniejszych meczy.
2. Brlek się nam powoli rozkręca, oby tak dalej.
3. Brożek i Zachara mieli w tym meczu w sumie 3 patelnie. Gdybyśmy nie zdobyli 3 punktów to winni byliby właśnie nasi napastnicy. Skuteczność do natychmiastowej poprawy.
4. Nasze krycie przy stałych fragmentach gry to jest kvrwa dramat. Od dawna. Jak każdy nam będzie pakował bramki z byle wolnego czy rożnego to daleko nie zajdziemy.
5. Uryga na obronie a na pomocy to dwa różne światy. Jego pozycją jest środek obrony i mam nadzieje, że już nikomu do głowy nie przyjdzie ustawianie go w środku pola.
6. Jović - ma kontrakt do końca tego sezonu? Jeśli tak to przedłużyć nawet kosztem jakiegoś transferu. Dobry z tyłu, świetny z przodu.
7. Sadlok? Połowanie do kadry mówi samo za siebie.
8. Jakubik - sędziować to ty powinieneś w A klasie pajacu. Tyle, że tam co tydzień dostawałbyś wpie**ol.