Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19282
Stary 07.11.2016, 12:07
Drako napisał(a):Wyświetl post
Guzmicsa ciężko będzie zatrzymać. Etatowy reprezentant Węgier z jakąś tam marką za darmo będzie łakomym kąskiem dla wielu klubów.
Ot właśnie
Zostaniemy z dziurą w obronie. Jeden SO na poziomie teraz by się przydał. Chyba, ze z Guzmicsem przedłużą umowę, to nie będzie to aż tak palący problem.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując