Drako napisał(a):

|
Guzmicsa ciężko będzie zatrzymać. Etatowy reprezentant Węgier z jakąś tam marką za darmo będzie łakomym kąskiem dla wielu klubów.
|
Ot właśnie
Zostaniemy z dziurą w obronie. Jeden SO na poziomie teraz by się przydał. Chyba, ze z Guzmicsem przedłużą umowę, to nie będzie to aż tak palący problem.