Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Drako
Junior Member
Od: 07.2016
Offline
#
19281
07.11.2016, 11:53
Guzmicsa ciężko będzie zatrzymać. Etatowy reprezentant Węgier z jakąś tam marką za darmo będzie łakomym kąskiem dla wielu klubów. Ciekawym pomysłem mógłby być Celeban. Solidny obrońca z kontraktem do 30.06.2017 r.
Drako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drako
Znajdź inne posty napisane przez Drako