|
W zimie potrzebujemy SO. Teraz jeszcze dużego problemu nie ma, ale Arek w czerwcu napewno karierę zakończy i nie wiadomo co z Gumisiem. W lecie moze okazać się że nie mamy środka obrony dobrej jakości.
W mojej opinii teraz należałoby przygotować się na ten problem.
|