Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19280
Stary 07.11.2016, 11:29
W zimie potrzebujemy SO. Teraz jeszcze dużego problemu nie ma, ale Arek w czerwcu napewno karierę zakończy i nie wiadomo co z Gumisiem. W lecie moze okazać się że nie mamy środka obrony dobrej jakości.
W mojej opinii teraz należałoby przygotować się na ten problem.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując