Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 07.11.2016, 10:58
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o czym piszesz o Zalusce. Facet wszystko wypluwa, łapię na dwa razy,
To akurat nieprawda. Ten moment kiedy po interwencji w pierwszej połowie na początku wypuścił piłkę na ziemię wyniknął tylko z tego, że został przez jednego z naszych obrońców, w momencie interwencji przewrócony. Doskonale to widać na powtórce. Oczywiście kiedy ktoś patrzy a nie rechoce się ja Kazek Węgrzyn, że niby "Załuska... he, he... popełnił błąd...he, he..."
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując