Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 07.11.2016, 10:21
Dobry napastnik plus skrzydłowy i walczylibyśmy o TOP3 spokojnie.

I jakiż ten Brlek ma potencjał. Nowoczesny pomocnik jakich mało w tej lidze. Ciąg do przodu, dobra technika, dużo widzi, a jednocześnie gra bardzo efektywnie w odbiorze. Chuchać i dmuchać, a za żadnym Wolskim nie będziemy tęsknić. Tym bardziej ze to piłkarz bardziej kompletny od zawodnika Lechii.
Odpowiedz cytując