|
Wg mnie na lewej wystawi Pietrzaka w pomocy, wczoraj go tam wypuścił, w ktróymś z wcześniejszych meczy tak samo. - NIEAKTUALNE
Powód: a jednak Pietrzak uraz - teraz doczytałem
Ostatnio edytowane przez serek_dj : 07.11.2016 o godz. 10:07.
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
|