|
Z Pogonią zagra Bartosz na prawej obronie, Boguski siłą rozpędu przed nim, a na lewej stronie Adam Mójta. Jakoś cały czas widzę go w roli lewego skrzydłowego. Ma świetne dośrodkowanie, dużo więcej da w ataku niż w obronie, gdzie popełnia wielbłądy. Decyzja należy do Wdowczyka, ale dużego pola manewru nie ma. No, można zagrać Boguskim na lewej, a Cywką na prawej, ale to nie byłoby dobre dla Tomka - to nie jego pozycja.
|