Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 07.11.2016, 07:22
Nie wiem o czym piszesz o Zalusce. Facet wszystko wypluwa, łapię na dwa razy, już zdecydowanie bardziej wolałem Miśka w bramce. Uryga ma trochę problem z wygrywaniem pojedynków glowkowych, a konkretnie z ustawieniem do nich. Przyjedzie Legia z Prijovićem i będzie karahiri... Tak naprawdę jedynym zmartwieniem na mecz z portowcami jest brak Małego, bo i Brlek i Bartosz są w gazie i naciskają na pierwszy skład mocno. Mojta czy Cywka? A może Pietrzak?
Odpowiedz cytując