|
Takiemu klubowi jak Wisła Kraków nie przystoi wygrywać tylko 3-2 u siebie z takimi ogórami jak Łęczna, Jakubik jeden z najgorszych sędziów razem ze Stefańskim, Marciniakiem i całą tą bandą z PZPN Warszawa.
Załuska wpuszcza praktycznie wszystko, meczu nam nie wybroni żadnego, refleks szachisty.
Jović świetny w ofensywie jak i w obronie, faul może i był na pewno nie na kartkę- Jakubik chciał nas osłabić przed następnym meczem
Uryga nie faulował na pewno, nie było karnego znów się popisał czarny z gwizdkiem
Guzmics zawalił 1 bramke, ale ogólnie ok
Sadlok świetny mecz. Pietrzak i Mójta mogą mu buty czyścić
Boguś jeden świetny mecz na rundę , strzelił co musiał
Mąka przeplata lepsze mecze ze słabszymi, błąd w kryciu, ale ok
Brlek dobry mecz, mam nadzieję, że wygryzie hamulcowego Popo
Mały dobry mecz, nie wiem za co kartke dostał, Jakubik znów się popisał
Brożek chyba nadaje się tylko na podmęczonego zawodnika, nie wykorzystana szansa
Zachara oprócz asysty to powinien strzelić ze 2 bramki , napastnik z niego marny
|