To ja też sobie spróbuję "ustrzelić" wyjściową jedenastkę.
Załuska - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Boguski, Popović, Mączyński, Cywka - Brożek, Ondrasek (jeśli się nie wykuruje, to naturalnie Zachara)
Na skrzydle obstawiam Cywkę. Grał tak u Globisza, grał tak w Championship, sam nie wiem kiedy stał się środkowym. Jest walczakiem, ma szybkość, kiedy wchodzi ostatnio na boisko widać, że ma ambicję- myślę, że to na niego postawi Wdowczyk.