Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1152
Stary 06.11.2016, 21:41
A jakby tak wystawić jednego napastnika ze srodkiem pomocy Popo-Mąka-Brlek? Ciekawi mnie to niesamowicie, jakby to wyszło. Inna sprawa, że czujemy sie dobrze w obecnym systemie, więc lepiej nie gmerać.

Karherop: Ondrasek ponoć może nie zagrać do końca roku (info z TT, żeby potem nie było, że sieję zamęt ).

Moja 11: Załuska - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Boguski, Mączyński, Brlek, Drzazga - Brożek, Zachara.
Odpowiedz cytując