A jakby tak wystawić jednego napastnika ze srodkiem pomocy Popo-Mąka-Brlek? Ciekawi mnie to niesamowicie, jakby to wyszło. Inna sprawa, że czujemy sie dobrze w obecnym systemie, więc lepiej nie gmerać.
Karherop: Ondrasek ponoć może nie zagrać do końca roku (info z TT, żeby potem nie było, że sieję zamęt

).
Moja 11: Załuska - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Boguski, Mączyński, Brlek, Drzazga - Brożek, Zachara.