|
Ciekaw jestem jak pod nieobecność Małeckiego i Jovicia Wdowczyk ustawi zespół.
Jakby doszedł do siebie Ondrasek to zaryzykowałbym ustawienie:
Załuska - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Boguski, Mączyński, Popović, Zachara - Ondrasek, Brożek.
Innym wariantem pewnie byłby Mójta na lewej pomocy, a Cywka na prawej obronie.. ale wszyscy wiemy jak to się może skończyć.
No i Brlek rozgrywa coraz lepsze zawody, ale to Popović był cichym bohaterem poprzednich dobrych spotkań Wisły.
|