|
Gracz meczu to oczywiście Boguski, z automatu, za trzy bramki. Czapki z głów!
Wspaniale zagrał Jović. Bardzo dobrze Brlek do przerwy i Małecki po przerwie. Reszta co najmniej poprawnie. Spodobał mi się Cywka, wszedł na boisko z pianą na ustach.
Pokazali dzisiaj kilka znakomitych akcji, zwłaszcza te kombinacyjne rozegrania, z których nie było bramek, choć być powinny: sam na sam Zachary czy Brożka. Kulturą gry w ataku przewyższamyw tym momencie większość ligowych rywali.
Do poprawy obrona, tragiczne krycie przy wolnych i rożnych.
Ogólnie: jest dobrze i chyba będzie coraz lepiej!
|