Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 06.11.2016, 20:55
Gracz meczu to oczywiście Boguski, z automatu, za trzy bramki. Czapki z głów!

Wspaniale zagrał Jović. Bardzo dobrze Brlek do przerwy i Małecki po przerwie. Reszta co najmniej poprawnie. Spodobał mi się Cywka, wszedł na boisko z pianą na ustach.

Pokazali dzisiaj kilka znakomitych akcji, zwłaszcza te kombinacyjne rozegrania, z których nie było bramek, choć być powinny: sam na sam Zachary czy Brożka. Kulturą gry w ataku przewyższamyw tym momencie większość ligowych rywali.

Do poprawy obrona, tragiczne krycie przy wolnych i rożnych.

Ogólnie: jest dobrze i chyba będzie coraz lepiej!
Odpowiedz cytując