Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 06.11.2016, 20:34
Dokladnie
Znowu sedziowe widzą tylko nasze błedy.Ten mecz to taka wisienka na tym kurewskim torcie.A W lidze + grubas co kiedys jak był sedzią to niepotrafił za akcja nadążyć jak zwykle powie "Oj z duchem gry,Uefa tak zaleca" .Jakos do akcjii Legii takich komentarzy nie ma.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując