|
Dokladnie
Znowu sedziowe widzą tylko nasze błedy.Ten mecz to taka wisienka na tym kurewskim torcie.A W lidze + grubas co kiedys jak był sedzią to niepotrafił za akcja nadążyć jak zwykle powie "Oj z duchem gry,Uefa tak zaleca" .Jakos do akcjii Legii takich komentarzy nie ma.
|