Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 06.11.2016, 20:29
Czemu Wisła Kraków nie definiuje tego kim chcę być w tym sezonie przed rozpoczęciem rozgrywek tylko bezjajeczne gadki które mydla ludziom oczy? Liga smiesznawa, sredniaki które zbierały pkt na początku sezonu teraz wracają tam gdzie ich miejsce a Wisła Kraków udaje nie wiadomo kogo. Ma być granko i gra o LM czyli dobre pieniądze z uefy tak by postawić ten klub do pionu.
Odpowiedz cytując