|
Czemu Wisła Kraków nie definiuje tego kim chcę być w tym sezonie przed rozpoczęciem rozgrywek tylko bezjajeczne gadki które mydla ludziom oczy? Liga smiesznawa, sredniaki które zbierały pkt na początku sezonu teraz wracają tam gdzie ich miejsce a Wisła Kraków udaje nie wiadomo kogo. Ma być granko i gra o LM czyli dobre pieniądze z uefy tak by postawić ten klub do pionu.
|