Piotr777 napisał(a):

|
Brawo Panowie! Sędzia słaby w obie strony? Sędzia był po prostu maga stronniczy, jak zwykle. To nie on nie widział spalonego przy trzeciej bramce Rafała, tylko boczny. Nie zauważyłem, kiedy ten buc pomylił się na nasza korzyść. To on zagwizdał karnego. To on gwizdał faule dla Górnika przy każdym upadku parodystów z Łęcznej. To on nie widział kilku ewidentnych fauli na naszych piłkarzach. To jemu w pewnym momencie Wdowczyk chciał puknąć w łeb. Po raz kolejny zasłużył na miano największego jakubika meczu.
|
Zgadzam się w 100%.
Spalony Zachary obarcza liniowego a nie buca Jakubika.
Natomiast Jakubik zachowywał się jakby dostał od Łęcznej niezłą kasę, a "faul" Urygi w polu karnym to były szczyty wyobraźni.
W pewnym momencie to nasi już zaczynali śmiać się z jego sędziowania.
Dobrze, że nie wypaczył wyniku, Jakubik niemyty.