Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 06.11.2016, 20:17
"Mały" niestety kiedy inni się cieszyli z 3 bramki Bogusia, zaczął coś pyszczyć do sędziego i za to kartkę dostał - akurat zwróciłem na to uwagę i widziałem, jak sędzia Mu kartkę pokazuje. Mam nadzieję, że to nie powrót do starej i jak sądziłem, już minionej maniery. Szkoda, bo również dzisiaj był chyba najlepszym (pomimo 3 bramek Bogusia) naszym zawodnikiem na boisku (o ile musi być lepszy od innych skrzydłowych, aby Go wreszcie Adaś Nawałka powołał?). Pisząc pół żartem, pół serio zastanawiam się czy nie zrobił tego świadomie, aby wyczyścić sobie konto przed zbliżającym się meczem z innowiercami (wcześniej oprócz Pogoni, gramy z Arką i Lechią u siebie).
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 06.11.2016 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując