Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 06.11.2016, 19:45
Brawo Panowie! Sędzia słaby w obie strony? Sędzia był po prostu maga stronniczy, jak zwykle. To nie on nie widział spalonego przy trzeciej bramce Rafała, tylko boczny. Nie zauważyłem, kiedy ten buc pomylił się na nasza korzyść. To on zagwizdał karnego. To on gwizdał faule dla Górnika przy każdym upadku parodystów z Łęcznej. To on nie widział kilku ewidentnych fauli na naszych piłkarzach. To jemu w pewnym momencie Wdowczyk chciał puknąć w łeb. Po raz kolejny zasłużył na miano największego jakubika meczu.
Odpowiedz cytując