Wyświetl pojedynczy post
PawelOzg
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 06.11.2016, 19:45
Obiecałem dziś wszystkim że po tym meczu przestane narzekać na Bogusia. Świetny mesz Bogusia, Brleka i gdyby nie błąd w kryciu także Mąki. A najlepsze że "ZAWSZE NAD WAMI........"
Odpowiedz cytując