Temat
:
[XV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 6 listopada, godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
PawelOzg
Member
Od: 05.2011
Offline
#
53
06.11.2016, 19:45
Obiecałem dziś wszystkim że po tym meczu przestane narzekać na Bogusia. Świetny mesz Bogusia, Brleka i gdyby nie błąd w kryciu także Mąki. A najlepsze że "ZAWSZE NAD WAMI........"
PawelOzg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PawelOzg
Znajdź inne posty napisane przez PawelOzg