Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 06.11.2016, 19:06
Sędzia bardzo słaby.
Boguski chyba w każdej rundzie ma wybitny mecz, ale tym razem to na prawdę pokazał klasę.. Ci którzy przed keczem pisali, że powinien siedzieć na ławie grubo się pomylili.
Odpowiedz cytując