Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 06.11.2016, 19:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Było krycie strefą w polu karnym, więc stał tam, gdzie mu trener kazał. Nie jego wina, że przeciwnik postanowił grać w polu karnym trochę inaczej.
Ok, przeanalizowałem jeszcze raz powtórkę, byłem przekonany że na 16tce stoi Uryga (sam). Uryga blokował swojego przeciwnika i nie pozwolił mu się ruszyć, krycie zawalił zatem kto inny. Mea culpa.
Odpowiedz cytując