FraMat napisał(a):

|
Było krycie strefą w polu karnym, więc stał tam, gdzie mu trener kazał. Nie jego wina, że przeciwnik postanowił grać w polu karnym trochę inaczej.
|
Ok, przeanalizowałem jeszcze raz powtórkę, byłem przekonany że na 16tce stoi Uryga (sam). Uryga blokował swojego przeciwnika i nie pozwolił mu się ruszyć, krycie zawalił zatem kto inny. Mea culpa.