Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 06.11.2016, 18:56
Na dziś liczą się tylko zwycięstwa. Takowe mamy i zajebiście. Sędzia mylił się w obie strony, po prostu jest słaby, nawet o umyślność bym go nie podejrzewał. Jebać go i tyle.

Teraz zaczynamy drugą rundę i ważne żeby od razu zacząć ją z przytupem - przed nami mecze z bezpośrednimi rywalami w tabeli i utrzymanie tej dobrej tendencji może zdefiniować faktyczny kierunek, w którym zmierzamy, czyli albo pchnąć do góry i pokusić się o walkę o puchary albo na dobre zepchnąć nas w walkę o utrzymanie. Aż szkoda, że teraz jest ta przerwa na kadrę.
Odpowiedz cytując