Temat
:
[XV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 6 listopada, godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
Od: 05.2011
Offline
#
44
06.11.2016, 18:53
Ok sędzia mylił się w obie strony ale sorry i tak był baaardzo stronniczy dla górnika. Każdy widzi co chce. Mógł nas poważnie skrzywdzić. Nie przypadkiem w 14 meczach tego pana Wisła wygrała dzisiaj po raz drugi. Tak czy inaczej brawo Wisełka
mcrap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcrap
Znajdź inne posty napisane przez mcrap