Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 06.11.2016, 18:53
Ok sędzia mylił się w obie strony ale sorry i tak był baaardzo stronniczy dla górnika. Każdy widzi co chce. Mógł nas poważnie skrzywdzić. Nie przypadkiem w 14 meczach tego pana Wisła wygrała dzisiaj po raz drugi. Tak czy inaczej brawo Wisełka
Odpowiedz cytując