Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 06.11.2016, 18:48
Sędzia dramatyczny w obie strony. Cieszą punkciki i po raz kolejny walka do końca. Szkoda tylko że traciny tyle bramek.
-Uryga jeszcze trochę pogra w obronie i może coś z niego będzie bo pomocnik z niego zaden, nawet ciekawe uderzenienz głowy zanotował i może gdyby Zachara nie dotknął piłki to zanotowalby pierwsze trafienie
-Brlek (chyba) dobry mecz, raczej nie popelnial błędów i jakaś okazję miał
-Boguski, za nim strzelił pierwsza bramkę i nawet jeszcze po jej strzeleniu byłem przekonany że nie ma go po raz kolejny na boisku. Pardono. Było widać że spadł mu kamiem z serca, a hejterom kupa w majtki.

Cała reszta raczej dobrze, szkoda sytuacji Zachary, Brożka i Małeckiego. Dobrze, że powoli ubywa tych graczy zagrożonych absencja za żółte kartki przed derbami bo to już tylko 3 kolejki do meczu
Odpowiedz cytując